Všechny kategorie

Domů> Produkty > Lehká ocelová vila

Pohyblivý Rozšiřitelný přepravní Kontejnerový rám Dům Prefabrikovaný Prefabrikovaný Moderní dům Luxusní Vila ze světlé oceli

1
14
16
20
1
14
16
20
Popis

Lehká ocelová vila je převážně montovaná budova vyrobená z lehkého ocelového kýlu jako hlavního materiálu, s dodatečnými vnějšími a vnitřními dekoracemi stěn, tepelně a zvukově izolačními materiály, sestavenými výrobcem a na místě. Lehký ocelový kýl má nízkou vlastní hmotnost při stejné síle zemětřesení. Vezměte si jako příklad dům s lehkou ocelovou konstrukcí o rozloze 100 metrů čtverečních, je méně namáhán než běžný dům s betonovou konstrukcí stejné plochy, takže základ je obvykle mělký, což nejenže může splňovat požadavky na seismickou odolnost, ale také může snížit poškození nadace. Rychlost výstavby je rychlá, od materiálu přes montáž na místě až po dokončení vily, celkový čas strávený asi měsíc a prefabrikovaná úroveň je relativně vysoká, vnitřní a venkovní dekorace jsou integrovány, takže v ceně lehké oceli 100 metrů čtverečních kvůli jeho technické požadavky jsou poměrně vysoké, současná tovární cena lehkých ocelových výlisků je také na vysoké straně, ale stojí za zmínku, že při pečlivé údržbě může efektivní životnost dosáhnout 90 let.


Specifikace
Množství (metry čtvereční)1 - 100101 - 300> 300
Dodací lhůta (dny)3040Chcete-li být sjednána
PoložkaPopis
Ocelová strukturaLehká ocelová konstrukce
PanelOcelový vlnitý plech/sklolaminátový sendvičový panel/sendvičový panel z minerální vlny/EPS sendvičový panel/PU sendvičový panel
PodlePosuvné dveře/rolovací dveře/Bezpečnostní dveře
OknoOkno z hliníkové slitiny/okno z plastové oceli/slepé okno


Konkurenční výhoda

1、Nová zkušenost: podvratná technologická inovace, budování nového stavebního zážitku, bezpečnější, pohodlnější, rychlejší, šetrnější k životnímu prostředí.

2, ekologická a ekologická ochrana: montážní stavební proces, v zásadě pomocí suché práce, snížení stavebního odpadu a stavebního hluku, ochrana životního prostředí stavebních materiálů, aby nedošlo k poškození lidského těla, žádné znečištění životního prostředí, 70% stavebních materiálů lze recyklovat .

3、Bezpečnost a odolnost: Hlavní tělo využívá oboustranně žárově zinkovaný 275g/㎡ vysoce pevný ocelový plech válcovaný za studena, strukturální životnost konstrukce může dosáhnout více než 70 let, lehké ocelové kýlové konstrukční prvky a konstrukční desky vytvářejí "efekt kůže", výrazně zvyšující schopnost odolávat horizontálním a vertikálním zatížením, hlavní těleso je sestaveno šrouby a těsně spojeno se základem, aby tvořilo celek, seismické Hlavní tělo je sestaveno šrouby a spojeno se základem tvořit celek, takže může dosáhnout 9 stupňů ochrany a odolat větru 12 stupňů.

4、Tepelná izolace: Kompozitní vnější stěna a střecha jsou vybaveny souvislou tepelně izolační vrstvou a duté skleněné tepelně izolační dveře a okna jsou vybrány tak, aby snížily koeficient přenosu tepla a jedinečný design ventilační stěny (střechy) s ventilační mezivrstvou uvnitř může účinně snížit tepelné zatížení struktury údržby a výrazně zlepšit výkon tepelné izolace.

5, zvuková izolace a snížení hluku: lehké ocelové montážní stěny budovy naplněné zvukově izolačními materiály mohou účinně absorbovat zvuk a snížit hluk, aby byl zajištěn klid domu a soukromí každého pokoje, zvuková izolace stěny slona > 50 decibelů, podlaha zvuková izolace > 50 decibelů (neklepavý zdroj zvuku).

6、Vodotěsné a odolné proti vlhkosti: střecha budovy používá samolepicí hydroizolační membránu, která může účinně eliminovat běžné onemocnění úniku z domu, a kompozitní stěna přijímá dýchací papír uvnitř, takže vodní pára zvenčí nemůže vstoupit a vlhkost uvnitř lze vybít, což hraje roli odolný proti vlhkosti a vodotěsný.

7, vysoce kvalitní a rychlé: stavební prvky jsou sestaveny tovární standardizovanou výrobou, přesnost může dosáhnout milimetrové úrovně, kvalita budovy je zaručena, stavební konstrukce potřebuje pouze sestavit standardizované komponenty, stavební cyklus lze zkrátit o více než 1/2 ve srovnání s tradiční budovou.

8, krásné a praktické: lehké ocelové budovy jsou vhodné pro americké, čínské, moderní, dřevěné domy a další styly, krásný tvar, široce používané, tloušťka obvodové stěny lehkých ocelových budov je pouze 14-20 cm, použití budovy plocha může být zvětšena o více než 10 % ve srovnání s budovami s betonovou konstrukcí.

9、Kompatibilita zařízení: Montážní budova z lehké oceli používá digitální design, rozumné umístění zařízení a uspořádání potrubí ve fázi návrhu, použití kompozitních stěn, flexibilní uspořádání potrubí, může být dobře kompatibilní s řadou integrovaných zařízení.


DOTAZ

Žhavé kategorie